Čelovka LEDLENSER NEO 6R

Stručný přehled
Nízká váha a malé rozměry dělají z tého čelovky ideálního parťáka pro běh, chůzi, turistiku, rybařinu a další outdoorové aktivity. Čelovka disponuje i červeným výstražným světlem.
Skladem
Kód zboží: LLNEO6R
 
Kusů:
891 Kč
990 Kč
 

Lehká běžecká čelovka LED Lenser NEO 6R nabízí světelný tok až 240 ANSI lumenů a široký kužel s dosvitem 30 metrů. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům čelovku na hlavě skoro neucítíte. K napájení slouží zabudovaný Li-ion akumulátor o kapacitě 1400 mAh, který dodá energii až pro 40 hodin svícení. Ten lze nabíjet přes micro-USB konektor. Navíc je součástí balení pás pro upevnění čelovky na hrudník, čímž se snižuje oslňování ostatních běžců a zlepšuje viditelnost v mlze. Bezpečnost při pohybu na cestách zvyšuje červené světlo vzadu na pouzdru s bateriemi. Jedná se tak o perfektní čelovku pro chůzi, běhání po zpevněných cestách, turistiku, geocaching, rybařinu i další aktivity.

Parametry čelové svítilny LED Lenser NEO 6R

  • Používá výkonnou LED Cree XP-E2 s životností až 50 000 hodin.
  • Červené zadní světlo umístěné na pouzdru s bateriemi.
  • Tři režimy výkonu: 240 lumenů (až 6 hodin) - 20 lumenů (až 400 hodin) - blikání 20 lumenů (až 100 hodin).
  • Svítilna je napájená zabudovaným Li-ion akumulátorem s kapacitou 1400 mAh, který se nabíjí přes micro-USB konektor.
  • Speciální optika vytváří široký kužel s rovnoměrně rozloženým jasem přes celou šířku kuželu.
  • Čelovka je voděodolná dle standardu IP57.
  • Hmotnost 95 gramů (včetně baterií).
  • Součástí balení je čelovka LED Lenser NEO 6R, hlavový popruh, hrudní popruh a nabíjecí USB kabel.

Ovládání čelovky LED Lenser NEO 6R

Čelovka se zapíná stiskem tlačítka, které je umístěno na horní straně. Jedním stiskem se čelovka vždy zapne do vysokého výkonu, dalším stiskem do nízkého výkonu a dalším se zapne do blikacího režimu. Dlouhým stiskem se vypne.

Nabíjení

 Zapojte nabíjecí kabel do síťového adaptéru pro napájení ze sítě (lze dokoupit zvlášť), nebo do USB vstupu na libovolném zařízení (počítač, powerbanka atd.). Odklopte krytku nabíjecího konektoru na bateriovém pouzdru a zapojte do něj nabíjecí konektor. Během nabíjení bude svítit indikační kontrolka vedle nabíjecího konektoru červeně, po nabití svítí zeleně.

Záruka

Prodloužená záruka 7 let platí po registraci na ledlenser.cz a poskytuje ji přímo dovozce MORIS design s.r.o. Bez registrace platí pouze zákonná záruka 2 roky. Během prvních dvou let se uplaňuje zákonná záruka u nás. Po uplynutí zákonné dvouleté záruky je nutné toto zboží reklamovat u společnosti MORIS design s.r.o.

Čelovka LEDLENSER NEO 6R
Čelovka LEDLENSER NEO 6R
Čelovka LEDLENSER NEO 6R
Čelovka LEDLENSER NEO 6R