Nabíjecí čelovka LEDLENSER MH11 - modrá

Stručný přehled
Toto zboží je pouze na objednávku.
Kód zboží: LLMH11BL
 
Kusů:
3 990 Kč
 

Nabíjecí čelovka LEDLenser MH11 nabízí maximálním výkon až 1000 lumenů a dosvítí do vzdálenosti 320 metrů. Na nejdelší výdrž se dostává v režimu 10 lumenů, kdy dokáže svítit až 100 hodin. Čelovku lze nabíjet přes USB kabel a tak ji snadno nabijete ze sítě, notebooku nebo USB adaptéru v autě. Kromě doplňkové vícebarevné LED (červená, zelená, modrá) má také systém jednoduchého ovládání a ostření jednou rukou. Čelovka je také vybavena funkcí Optisense, která automaticky reguluje intenzitu světla podle světelných podmínek v okolí. Odolá dešti a sněžení podle standardu IP54 (ostřikování vodou) ale také pádu z výšky. Dále také lze čelovku ovládat přes Bluetooth aplikací Ledlenser Connect ve vašem smartphonu.

Parametry nabíjecí čelovky Ledlenser MH11

 • Používá vysoce výkonnou LED Cree XP-L s životností až 50 000 hodin svícení.
 • Nabízí tři režimy světelného výkonu: 1000 lumenů (10 vteřin, poté se sníží na 750 lumenů) - 750 lumenů (4 hodiny) - 350 lumenů (8 hodin) - 10 lumenů (100 hodin).
 • Dosvit až 320 metrů.
 • Systém ochrany proti přehřátí Temperature Control automaticky sníží výkon po 1 minutě.
 • Napájení pomocí jednoho Li-ion akumulátoru 18650 3400 mAh (součást balení).
 • Voděodolná vůči běžnému ostřikování vodou podle normy IP54.
 • Funkce Optisense: čelovka automaticky přizpůsobí intenzitu světla k okolním světelným podmínkám.
 • Svítilna má také funkci výstrahy při vybití baterií a indikátor stavu nabití pro dobu napájení.
 • Mechanismus rychlého ostření jednou rukou.
 • Chráněná proti nežádoucímu zapnutí systémem Transportation Lock
 • Elektrolyticky pozlacené kontakty zaručují vysokou odolnost proti korozí
 • Hmotnost: 158 g
 • Součástí balení je také nabíjecí akumulátor typu 18650, USB kabel a pouzdro.

Ovládání

Čelovka se zapíná stiskem spínače na vrchní straně reflektoru. Z výroby je nastavena tak, že se zapne do režimu Optisense, následnými rychlými stisky lze přepnout do nízkého, středního, vysokého a režimu blikání. Dalším stiskem se čelovka opět vypne. Nejvyšší režim se aktivuje rychlým dvojitým stiskem. Mechanismus rychlého ostření je uzpůsoben pro ovládaní jednou rukou - stačí otáčet přední částí reflektoru čelovky.

Módy svícení lze měnit dlouhým podržením tlačítka:
- držením hlavního tlačítka po dobu 8 vteřin (čelovka jednou červeně zabliká) se aktivuje mód, ve kterém lze čelovku ovládat aplikací Ledlenser Connect.
- držením hlavního tlačítka po dobu 10 vteřin (čelovka dvakrát červeně zabliká), čelovka se přepne do módu bílého světla.
- držením hlavního tlačítka po dobu 12 vteřin (čelovka třikrát červeně zabliká), čelovka se přepne do módu barevného světla.

Transportní zámek: držte tlačítko stisknuté cca 5 vteřin, čelovka 4x rychle červeně zabliká a nelze ji zapnout. Odemknutí provedete podržením tlačítka po dobu 5 vteřin (čelovka 2x a pak 4x červeně zabliká).

Nabíjení

Zapojte nabíjecí kabel do síťového adaptéru pro napájení ze sítě (lze dokoupit zvlášť), nebo do USB vstupu na libovolném zařízení (počítač, powerbanka atd.). Odklopte krytku nabíjecího konektoru na bateriovém pouzdru a zapojte do něj nabíjecí konektor. Během nabíjení bude svítit indikační kontrolka vedle nabíjecího konektoru červeně, po nabití svítí zeleně. Nabíjení vybitého akumulátoru trvá cca 4 hodiny.

Záruka

Záruka 7 let (po registraci na stránkách distributora).

Nabíjecí čelovka LEDLENSER MH11 - modrá
Nabíjecí čelovka LEDLENSER MH11 - modrá
Nabíjecí čelovka LEDLENSER MH11 - modrá