Čelovka Armytek Wizard Pro v3 XHP50 s USB nabíjením Warm (teplejší odstín)

Stručný přehled
Toto zboží je pouze na objednávku.
Kód zboží: ARMWIZPROXHP50WARMUSB
 
Kusů:
2 699 Kč
 

Nabíjecí verze čelovky Armytek Wizard Pro v3 XHP50 USB Warm s teplejším odstínem světla (4000 K) nabízí světelný tok až 1674 OTF lumenů (2150 lumenů na LED) a patří k vůbec nejsilnějším čelovkám na trhu. Světelným zdrojem je nejmodernější LED Cree XHP50, která v kombinaci se speciálně navrženým TIR kolimátorem vytváří mohutný světelný kužel s dosvitem až 126 metrů. Součástí balení je Li-ion akumulátor Armytek 18650 3200 mAh, který se nabíjí přímo v čelovce pomocí USB kabelu s magnetickým konektorem. Celkem svítilna nabízí jedenáct funkcí svícení včetně tří zábleskových režimů. Mezi pokročilé funkce patří i indikace vybitého akumulátoru a ochrana proti přehřátí. Armytek Wizard Pro v3 je špičkovou čelovkou pro běh, turistiku, cyklistiku, horolezectví, geocaching, rybařinu a další aktivity.

Upozornění: při provozu v nejvyšším režimu přesahuje odběr 6 A, takže je nutné používat buďto originální akumulátor, nebo akumulátory s protizkratovou ochranou nastavenou nad tuto úroveň, jinak bude docházet k jejich vypnutí (zhasnutí čelovky). Z naší nabídky doporučujeme například Acebeam 18650 3100 mAh, Olight 18650 3500 HDC, Fenix 18650 3500 mAh a Fenix 18650 3400 mAh, Sanyo NCR18650GA, Sony US18650VTC6.

Armytek Wizard Pro V3 XHP50 USB

Parametry čelovky Armytek Wizard Pro v3:

 • Používá nejnovější výkonnou LED Cree XHP50 s odstínem 4000K a životností 50000 hodin.
 • Celkem jedenáct světelných funkcí:
  • osm stupňů stálého svícení: 1674 lumenů (1 hodina) - 837 lumenů (1,7 hodiny) - 363 lumenů (4 hodiny) - 153 lumenů (10,5 hodiny) - 28 lumenů (50 hodin) - 5 lumenů (12 dní) - 1,4 lumenu (40 dní) - 0,14 lumenu (200 dní)
  • tři skryté zábleskové režimy: slabé blikání 153 lumenů (1 Hz) - silné blikání 1674 lumenů (1 Hz) - stroboskopické blikání 1674 lumenů (10 Hz)
 • K napájení používá jeden vysokoproudový Li-ion Armytek 18650 3200 mAh, který je součástí balení. Podporované napájecí napětí 2,8 - 4,2 V.
 • Digitální regulace pro udržení konstantního jasu i během vybíjení baterií.
 • Elektronika má paměť na poslední nastavený režim.
 • TIR kolimátor pro světelný kužel s dosvitem 126 metrů (70° ohnisko, 120° halo).
 • Svítilna je vodotěsná dle standardu IP68 do hloubky až 10 metrů pod vodou.
 • Vyrobeno z leteckého duralu s matným pískovaným povrchem. Nárazuvzdorná pádům z výšky až 10 metrů.
 • Odolná tvrdá povrchová úprava HA III
  400HV
  400HV.
 • Elektronický spínač na boku reflektoru s barevným indikačním podsvícením.
 • Trvanlivé lichoběžníkové závity.
 • Magnetická koncovka umožňuje přichytit čelovku na cokoliv železného.
 • Indikace nízkého napětí akumulátoru a indikace vysoké teploty čelovky.
 • Ochrana proti přehřátí, proti hlubokému vybití akumulátoru a opačnému vložení baterie.
 • Tvrzená čočka s antireflexním povrchem je chráněná kroužkem z nerezové oceli.
 • Plochý uzávěr bateriové trubice umožňuje čelovku postavit na rovnou plochu.
 • Rozměry: 10,8 cm (délka), 2,4 cm (průměr těla), 2,9 cm (průměr u reflektoru).
 • Váha 59 gramů (bez baterie a popruhů), 106 gramů včetně popruhů (bez baterie).
 • Rozsah dodávky: čelovka, akumulátor 18650 3200 mAh, hlavové popruhy, náhradní o-kroužky, ocelová spona pro nošení na opasku.
 • Originální anglický návod pro Wizard Pro v3 lze stáhnout zde.

Nabíjení

Povolte koncovku čelovky asi o čtvrt otáčky a přiložte magnetický nabíjecí kabel, druhý konec kabelu zapojte do libovolného USB zdroje (není součástí balení). Během nabíjení svítí koncovka kabelu červeně, po nabití svítí zeleně. Po nabití odpojte kabel a koncovku svítilny opět utáhněte. Doba nabíjení zcela vybitého akumulátoru je asi 7 hodin.

Ovládání čelovky Armytek Wizard Pro v3:

Základní ovládání čelovky je velmi jednoduché. Stisknutím tlačítka zapnete čelovku do posledního nastaveného režimu výkonu. Po zapnutí tlačítko stiskněte a přidržte, režimy se budou cyklicky přepínat v rámci zvolené skupiny režimů. K dispozici je skupina nízkých režimů 0,14 - 1,4 - 5 lumenů (firefly), hlavní režimy 28 - 153 - 363 lumenů (main) a dva turbo režimy 837 - 1674 lumenů. Mezi skupinami nízkých a hlavních režimů se přepíná dvojitým rychlým stisknutím tlačítka. Do skupiny s turbo režimy přepnete třemi rychlými stisky tlačítka. Vypnutí docílíte krátkým stiskem tlačítka.

Zapnutí čelovky přímo do nejslabšího režimu 0,14 lumenu: Při vypnuté čelovce tlačítko stiskněte a podržte (cca 1 vteřinu). Pokud budete tlačítko držet dále, tak se budou postupně dokola přepínat všechny trvalé režimy svícení. Tím se lze bez rychlého přepínání dostat do kterékoli skupiny režimů.

Zapnutí zábleskových režimů: Při vypnuté i zapnuté čelovce tlačítko 4x rychle stiskněte. Tím ji přepnete do posledního nastaveného zábleskového režimu. Mezi třemi blikacími režimy se přepíná podržením tlačítka.

Taktické ovládání: Čelovku lze přepnout i do taktického režimu (svítí pouze pokud držíte tlačítko stisknuté). Tento způsob ovládání je vhodný například pro signalizaci. Pro přepnutí do taktického ovládání povolte koncovku čelovky zhruba o čtvrt otáčky, stiskněte tlačítko a během držení stisknutého tlačítka koncovku opět utáhněte. Pro navrácení klasického ovládání stiskněte tlačítko a koncovku povolte.

Uzamčení čelovky proti náhodnému zapnutí: Povolením koncovky čelovky cca o čtvrt otáčky se přeruší elektrický kontakt a tím efektivně zabráníte nechtěnému zapnutí například při transportu v zavazadle.

Stavová indikace: Při zapnuté čelovce bliká tlačítko zeleně pokud je akumulátor nabitý na 75 - 100 %, pokud je kapacita nižší než 75 %, pak tlačítko bliká žlutě.

Upozornění na vybité baterie: Pokud jsou baterie vybité pod 25 %, tak tlačítko začne blikat oranžově (jednou za dvě vteřiny) a čelovka začne automaticky snižovat výkon. Když výkon čelovky klesne pod 25%, tak každou minutu dvakrát zabliká. Pokud kapacita baterií klesne pod 10 %, tak tlačítko začne blikat červeně jednou za vteřinu.

Upozornění na vysokou teplotu: Pokud je čelovka horká, tak tlačítko začne žlutě blikat třikrát za vteřinu. Pokud teplota čelovky stoupne nad +60 °C, tak začne v malých krocích automaticky snížovat výkon. Po ochlazení čelovky se výkon opět zvýší na normální úroveň.

Upozornění:

 • V turbo režimech 837 a 1674 lumenů se čelovka vzhledem k extrémnímu výkonu rychle zahřívá, doporučujeme ho proto používat zejména při pohybových aktivitách (cyklistika, běh a podobně).
 • Pokud se čelovka po přepnutí do turbo režimů vypne, tak použité baterie nezvládají vysoký odběr v těchto režimech. Doporučujeme baterie, které zvládnou trvalý odběr přes 6 A.
 • Vkládejte baterie kladným pólem směrem k hlavě svítilny.
 • Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je.
 • Pokud svítilna bliká či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:
  • Baterie jsou téměř vybité.
  • Kontakty uvnitř čelovky jsou zanesené, očistěte je.
  • Zadní část čelovky je uvolněná, dotáhněte ji.

Záruka:
Záruka 10 let.

Čelovka Armytek Wizard Pro v3 XHP50 s USB nabíjením Warm (teplejší odstín)
Čelovka Armytek Wizard Pro v3 XHP50 s USB nabíjením Warm (teplejší odstín)
Čelovka Armytek Wizard Pro v3 XHP50 s USB nabíjením Warm (teplejší odstín)
Čelovka Armytek Wizard Pro v3 XHP50 s USB nabíjením Warm (teplejší odstín)
Čelovka Armytek Wizard Pro v3 XHP50 s USB nabíjením Warm (teplejší odstín)
Čelovka Armytek Wizard Pro v3 XHP50 s USB nabíjením Warm (teplejší odstín)