Nabíjecí čelovka LEDLENSER H8R

Stručný přehled
Tento model je výběhový a není možné jej již dále objednat.
 

Zajímá vás, jaký je rozdíl mezi čelovkami Ledlenser H8R a Ledlenser MH10? Výkonem a ovládáním jsou obě stejné, liší se barevným provedením a MH10 má navíc v balení přepravní pouzdro a barevný filr s červeným a zeleným sklíčkem. Z tohoto důvodu nadále nabízíme pouzde model Ledlenser MH10!

Nabíjecí čelovka LED Lenser H8R nabízí maximálním výkon až 600 lumenů a dosvítí do vzdálenosti 150 metrů. Na nejdelší výdrž se dostává v režimu 10 lumenů, kdy dokáže svítit až 120 hodin. Čelovku lze nabíjet přes USB kabel a tak ji snadno nabijete ze sítě, notebooku nebo USB adaptéru v autě. Kromě červeného zadního světla pro větší bezpečnost a lepší viditelnost ve tmě má také systém jednoduchého ovládání a ostření jednou rukou. Odolá dešti a sněžení podle standardu IPX4 (ostřikování vodou) ale také pádu z výšky.

Parametry nabíjecí čelovky Ledlenser H8R

 • Používá vysoce výkonnou LED Cree XP-L s životností až 50 000 hodin svícení.
 • Nabízí tři režimy světelného výkonu: 600 lumenů (výdrž až 10 hodin) - 250 lumenů (15 hodin) a 10 lumenů (120 hodin).
 • Dosvit až 150 metrů.
 • Systém ochrany proti přehřátí Temperature Control automaticky sníží výkon po 1 minutě.
 • Napájení pomocí jednoho Li-ion akumulátoru 18650 3400 mAh (součást balení).
 • Voděodolná vůči běžnému ostřikování vodou podle normy IPX4.
 • Svítilna má také funkci výstrahy při vybití baterií a indikátor stavu nabití.
 • Mechanismus rychlého ostření jednou rukou.
 • Chráněná proti nežádoucímu zapnutí systémem Transportation Lock.
 • Elektrolyticky pozlacené kontakty zaručují vysokou odolnost proti korozí
 • Hmotnost: 158 g
 • Součástí balení je také nabíjecí akumulátor typu 18650 3400 mAh, USB kabel.
 • K čelovce lze dokoupit sadu čtyř barevných filtrů.

Ovládání

Čelovka se zapíná stiskem spínače na vrchní straně reflektoru. Z výroby je nastavena tak, že se zapne do nejvyššího režimu svícení, následnými rychlými stisky lze přepnout do středního a nízkého režimu. Dalším stiskem se čelovka opět vypne. Mechanismus rychlého ostření je uzpůsoben pro ovládaní jednou rukou - stačí otáčet přední částí reflektoru čelovky.

Pořadí režimů lze měnit dlouhým držením tlačítka:
- držením hlavního tlačítka po dobu 10 vteřin přepnete čelovku do módu, kdy přepíná režimy v pořadí vysoký - střední - nízký - vypnuto (po 10 vteřinách jednou blikne)
- držením hlavního tlačítka po dobu 13 vteřin přepnete čelovku do módu, kdy přepíná režimy v pořadí nízký - střední - vysoký - vypnuto (po 13 vteřinách 2x blikne)

Transportní zámek: držte tlačítko stisknuté cca 16 vteřin, čelovka 4x rychle zabliká a nelze ji zapnout. Odemknutí provedete podržením tlačítka po dobu 5 vteřin.

Nabíjení

Zapojte nabíjecí kabel do síťového adaptéru pro napájení ze sítě (lze dokoupit zvlášť), nebo do USB vstupu na libovolném zařízení (počítač, powerbanka atd.). Odklopte krytku nabíjecího konektoru na bateriovém pouzdru a zapojte do něj micro-USB kabel. Během nabíjení bude svítit indikační kontrolka vedle nabíjecího konektoru červeně, po nabití svítí zeleně. Nabíjení vybitého akumulátoru trvá cca 4 hodiny.

Záruka

Záruka 7 let (po registraci na stránkách distributora).

Nabíjecí čelovka LEDLENSER H8R
Nabíjecí čelovka LEDLENSER H8R