Taktická svítilna AceBeam L35

Stručný přehled
Taktická svítilna Acebeam L35 s extrémním výkonem a mimořádným dosvitem je ideální součástí výbavy bezpečnostních a záchranných složek. Její přednosti ale ocení i myslivci a airsoftový střelci.
Skladem
Kód zboží: ACEL35
 
Kusů:
2 399 Kč
 

Acebeam L35 je taktická svítilna s extrémním výkonem 5000 lumenů a dosvitem do vzdálenosti až 480 metrů. K napájení lze použít vysokokapacitní Li-ion akumulátor typu 21700 (není součástí balení), který dodá energii až pro 12 dní svícení v ultra úsporném režimu. Extrémního světelného výkonu bylo dosaženo použitím nejnovější LED Cree XHP70.2. s neutrálním odstínem světla pro kontrastnější podání barev v terénu. Uživatel si může volit celkem ze 7 světelných režimů včetně výstražného stroboskopu.

Acebeam L35 je vyrobena z tvrzeného leteckého hliníku a má garantovanou nárazuvzdornost, prachotěsnost a vodotěsnost dle normy IP68. Hlava svítilny je zpevněna úderným ráfkem, který lze využít k sebeobraně nebo k proražení skla v krizových situacích. Kromě ručního použití lze taktickou svítilnu připevnit i na dlouhou zbraň, pro tuto příležitost k ní lze dokoupit i vzdálený kabelový spínač ARPS-R02, kterým lze mimo jiné zapnout i přímo stroboskop. Taktická svítilna Acebeam L35 představuje díky svým skvělým parametrům ideální součást výbavy pro bezpečnostní a záchranné složky. Její vysoký výkon a mimořádný dosvit ocení také myslivci, příslušníci ostrahy objektů, hobby střelci a mnozí další.

Ke svítilně nabízíme i následující příslušenství vhodné při použití na dlouhé zbrani - kabelový spínač ARPS-R02, magnetická montáž, montáž na optiku, montáž na zbraňovou lištu, montáž na hlaveň

Parametry svítilny AceBeam L35 Cree

 • Používá extrémně výkonnou LED CREE XHP70.2 s životností 50000 hodin a odstínem 5000 K.
 • Sedm úrovní světelného výkonu: 5000 lumenů (1,25 hodiny, po cca 1 minutě automatické snížení na 1500 lumenů) - 1500 lumenů (1,5 hodiny) - 650 lumenů (4 hodiny)  - 200 lumenů (12 hodin a 45 minut) - 70 lumenů (33,5 hodiny) - Moonlight 1 lumen (12 dní) - stroboskop 1 650 lumenů (2,5 hodiny)
 • Napájení 1x Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5100 mAh (není součástí balení). Je nutné použít akumulátor, který zvládne odběr až 20 A.
 • Elektronika je vybavena ochranou funkcí proti příliš hlubokému vybití akumulátorů, při poklesu napětí pod určitou hranici automaticky přepne do nižšího režimu výkonu.
 • TIR kolimátor koncentruje světlo do mohutného kuželu s s dosvitem až 480 metrů (57 600 cd).
 • Boční indikační dioda pro indikaci stavu nabití akumulátoru.
 • Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku.
 • Odolný těžce poškrábatelný povrch - Type III hard anodized.
 • Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
 • Váha 161 gramů (bez akumulátoru).
 • Rozměry: 152 mm (délka), 54,2 mm (průměr hlavy), 25,4 mm (průměr těla svítilny)
 • Vodotěsná dle standardu IP68 do hloubky 2 metry pod vodou.
 • Součástí balení je: svítilna, poutko na ruku, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužky.

Ovládání svítilny AceBeam L35

Taktickým tlačítkem na konci svítilny se vždy zapíná Turbo režim 5000 lumenů (jiné režimy při zapnutí koncovým tlačítkem nejsou dostupné). Další režimy výkonu jsou přístupné pokud se svítilna zapne stiskem druhého bočního tlačítka. Jeho dlouhým podržením lze kdykoliv během provozu přepínat mezi čtyřmi základními režimy 70, 200, 650 a 1500 lumenů. Jeho dvojitým stisknutím se svítilna aktivuje do Turbo režimu 5000 lumenů. Pro přepnutí do stroboskopického režimu je třeba boční tlačítko stisknout třikrát. Pro zapnutí do nejnižšího režimu 1 lumen boční tlačítko podržte 0,5 vteřiny (svítilna musí být vypnutá).

Uzamknutí bočního tlačítka - stiskněte a držte boční tlačítko cca 5 vteřin, než se svítilna vypne. Tím se boční tlačítko uzamkne (koncové taktické tlačítko však bude nadále funkční). Svítilna se opět odemkne držením bočního tlačítka po dobu 3 vteřin.

Upozornění na vybité baterie - na boku svítlny je indikační dioda, během provozu s nabitými akumulátory svítí zeleně. V případě, že kapacita akumulátoru klesne pod 30%, tak se rozsvítí červeně. Červené blikání značí vybití akumulátoru pod 10%, v takovém případě ho co nejdříve dobijte, jinak může dojít k vypnutí svítilny zásahem ochranné elektroniky.

Upozornění

 • Používejte pouze kvalitní vysokoproudové 21700 Li-ion akumulátory s ochrannou elektronikou.
 • Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je.
 • Pokud svítilna bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:
  • Baterie jsou téměř vybité, nebo nekvalitní a neutáhnou vysoký odběr svítilny.
  • Kontakty uvnitř svítilny jsou zanesené, očistěte je.
  • Tělo svítilny je uvolněné, dotáhněte ho.

Záruka

Záruka 5 let na svítilnu.

Taktická svítilna AceBeam L35
Taktická svítilna AceBeam L35
Taktická svítilna AceBeam L35
Taktická svítilna AceBeam L35
Taktická svítilna AceBeam L35