Čtyřnásobný nabíjecí micro USB kabel

Stručný přehled
Nabíjecí kabel se čtyřmi micro USB výstupy je zvláště vhodný pro nabíjení většího počtu micro-USB akumulátorů najednou.
Skladem
Kód zboží: USBQUADBLC
 
Kusů:
169 Kč
 

Nabíjecí kabel se čtyřmi micro USB výstupy na jedné straně a velkým vstupním USB konektorem na druhé straně. Délka kabelu je 20 centimetrů, barva je žlutá. Kabel je zvláště vhodný pro nabíjení většího počtu micro-USB akumulátorů najednou.

Například se jedná o Fenix 18650 3500 mAh USB, Fenix 18650 2600 mAh USB, Fenix RCR123A USB, Acebeam 18650 3100 mAh USB, Keeppower 14500 USB, ale lze s ním nabíjet i všechny svítilny, čelovky, mobilní telefony, powerbanky, navigace a další zařízení s micro-USB konektorem.

Pozor, kabel není určen pro datové připojení mobilních telefonů a jiných zařízení, datové přenosy a synchronizace nejsou s tímto kabelem funkční, je určený pouze k nabíjení!

Prodlouží se s tímto kabelem běžná doba nabíjení?

To záleží na proudové zatížitelnosti vašeho USB zdroje a proudovém odběru zařízení, která na tento trojitý kabel připojíte. USB akumulátory mají nabíjecí proud obvykle v rozsahu 300-700 mA, pokud k jejich nabíjení použijete USB zdroj, který zvládne zátěž 3000 mA, tak se všechny čtyři akumulátory budou nabíjet plnou rychlostí. Mobilní telefony a powerbanky obvykle zvládnou nabíjecí proud 1000-2000 mA, takže pokud budete nabíjet čtyři najednou, tak je nutné počítat s adekvátně prodlouženou dobou nabíjení dle proudové zatížitelnosti vašeho USB zdroje.

Parametry čtyřnásobného micro USB kabelu

  • Určený pro nabíjení až čtyř akumulátorů, svítilen, čelovek, mobilních telefonů, navigací a dalších zařízení s micro-USB konektorem najednou
  • Není určený pro datové přenosy a synchronizaci, nemá zapojené datové piny
  • Rozměry: 20 cm (délka)
  • Váha 16 gramů
  • Barva: žlutá
  • 4x micro-USB výstup