Držák Fenix ALG-03 V2.0 pro HL55, HL60R, HM61R a HM65R na helmu

Stručný přehled
Držák pro upevnění čelovek Fenix HL55, HL60R, HM61R a HM65R na outdoorové, sportovní a pracovní přilby.
Skladem
Kód zboží: FEALG03V20
 
Kusů:
189 Kč
 

Fenix ALG-03 V2.0 slouží ke snadnému uchycení čelovek Fenix: HL55, Fenix HL60R, Fenix HM61R a Fenix HM65R na outdoorové, sportovní a pracovní přilby. Destička držáku se na helmu přilepí dodávanou oboustrannou samolepkou, čelovka bez popruhů se do ní poté jednoduše zasune.

Parametry

  • Držák vyroben z houževnatého plastu (nylon).
  • Rozměry: 90 mm (délka) x 65 mm (šířka) x 10 mm (výška).
  • Hmotnost 18 gramů.
  • Obsah balení: montáž na přilbu, oboustranná lepící páska 3M (bílá, tloušťka 2 mm), oboustranná lepící páska TESA (modrá, tloušťka 1,3 mm).

Použití

Přilepte montáž na přilbu pomocí jedné z obustranných pásek a nechte lepidlo působit 72 hodin. Čelovku lze do držáku upevnit jednoduchým zasunutím. Na helmě vyberte místo, které bude tvarem nejlépe kopírovat tvar držáku a čelovka půjde nastavit do požadovaného směru svícení. Plocha na helmě musí být před nalepením čistá a suchá.

Upozornění: V případě montáže na helmu s průduchy a žebrováním (například cyklistická helma) záleží na jejím konkrétním designu, zda bude dostatečně velká kontaktní plocha pro pevné přilepení držáku. Samolepka nemusí být přichycena po celé ploše, ale u hodně členité helmy nemusí být plocha dostatečná.