Lovecká svítilna AceBeam L19 (bílé světlo)

Stručný přehled
Lovecká svítilna se 7 světelnými režimy, extrémní výdrží a paprskem světla do vzdálenosti přes 1 kilometr je ideální volbou nejen myslivců, ale i vhodným artiklem pro ostatní outdoorové nadšence.
Skladem
Kód zboží: ACEL19WHT
 
Kusů:
3 399 Kč
 

Lovecká svítilna AceBeam L19 (white) disponuje vysokým výkonem 1650 lumenů a extrémním dosvitem do vzdálenosti 1300 metrů. K napájení lze použít vysokokapacitní Li-ion akumulátor typu 21700 (není součástí balení), který dodá energii až pro 94 dní svícení v ultra úsporném režimu 1 lumen. Uživatel si může volit celkem ze 7 světelných režimů včetně výstražného stroboskopu. Acebeam L19 je vyrobena z tvrzeného leteckého hliníku a má garantovanou nárazuvzdornost, prachotěsnost a vodotěsnost dle normy IP68. Hlava svítilny je zpevněna úderným ráfkem, který lze využít k sebeobraně nebo k proražení skla v krizových situacích. Kromě ručního použití lze taktickou svítilnu připevnit i na dlouhou zbraň, pro tuto příležitost k ní lze dokoupit i vzdálený kabelový spínač ARPS-R02, kterým lze mimo jiné zapnout přímo i stroboskop. Taktická svítilna Acebeam L19 představuje díky svým skvělým parametrům ideální součást výbavy pro bezpečnostní a záchranné složky. Její vysoký výkon a mimořádný dosvit ocení také myslivci a využití najde i při různých outdoorových aktivitách.

Ke svítilně nabízíme i následující příslušenství vhodné při použití na dlouhé zbrani - kabelový spínač ARPS-R02, magnetická montáž, montáž na optiku, montáž na zbraňovou lištu, montáž na hlaveň

Parametry svítilny AceBeam L19 (white)

 • Používá extrémně výkonnou LED Osram CULPM1.TG s bílým světlem a životností 50 000 hodin.
 • 7 světelných režimů: 1650 lumenů (celkem 1,5 hodiny, po 3 minutách snížení na cca 1000 lm) - 870 lumenů (2 hodiny 15 minut) - 470 lumenů (5 hodin) - 220 lumenů (12 hodin) - 60 lumenů (47 hodin) - 1 lumen (94 dní) - Stroboskop 900 lumenů (3 hodiny)
 • Napájení 1x Li-ion akumulátor 21700 (není součástí balení).
 • Jednoduché ovládání pomocí 2 tlačítek.
 • Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, hlava svítilny doplněna o úderný ráfek z nerezové oceli.
 • Odolný těžce poškrábatelný povrch - Type III hard anodized.
 • Digitální elektronika pro konstantní regulaci jasu s ochranou proti přehřátí.
 • TIR kolimátor koncentruje světlo do úzkého kuželu s dosvitem až 1300 metrů (422 407 cd).
 • Indikátor stavu akumulátoru.
 • Pojistka proti náhodnému zapnutí svítilny.
 • Nárazuvzdornost, prachotěsnost a vodotěsnost do hloubky 5 metrů dle IP68.
 • Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
 • Rozměry: 163 mm (délka) x 60 mm (průměr hlavy) x 25,4 mm (průměr těla).
 • Váha 196 gramů (bez baterií).
 • Balení obsahuje: svítilnu, pouzdro, poutko na ruku, náhradní O-kroužek, odnímatelnou sponu, náhradní gumovou krytku spínače.
 • Baterie nejsou součástí balení.

Ovládání svítilny AceBeam L19 (bílé světlo)

Taktickým tlačítkem na konci svítilny se vždy zapíná Turbo režim 1650 lumenů (jiné režimy při zapnutí koncovým tlačítkem nejsou dostupné). Další režimy výkonu jsou přístupné pokud se svítilna zapne stiskem druhého bočního tlačítka. Jeho dlouhým podržením lze kdykoliv během provozu přepínat mezi čtyřmi základními režimy 60, 220, 470 a 870 lumenů. Jeho dvojitým stisknutím se svítilna aktivuje do Turbo režimu. Pro přepnutí do stroboskopického režimu je třeba boční tlačítko stisknout třikrát. Při vypnuté svítilně se stiskem a přidržením bočního tlačítka po dobu cca 1 vteřiny aktivuje nejnižší režim svícení.

Uzamknutí bočního tlačítka - stiskněte a držte boční tlačítko cca 3 vteřiny, než se svítilna vypne. Tím se boční tlačítko uzamkne (koncové taktické tlačítko však bude nadále funkční). Svítilna se opět odemkne držením bočního tlačítka po dobu 3 vteřin.

Upozornění na vybité baterie - na boku svítilny je indikační dioda, během provozu s nabitými akumulátory svítí zeleně. V případě, že kapacita akumulátoru klesne pod 30%, tak se rozsvítí červeně. Červené blikání značí vybití akumulátoru pod 10%, v takovém případě ho co nejdříve dobijte, jinak může dojít k vypnutí svítilny zásahem ochranné elektroniky.

Záruka

Záruka 5 let na svítilnu.

Lovecká svítilna AceBeam L19 (bílé světlo)
Lovecká svítilna AceBeam L19 (bílé světlo)
Lovecká svítilna AceBeam L19 (bílé světlo)
Lovecká svítilna AceBeam L19 (bílé světlo)
Lovecká svítilna AceBeam L19 (bílé světlo)
Lovecká svítilna AceBeam L19 (bílé světlo)
Lovecká svítilna AceBeam L19 (bílé světlo)