Nabíjecí čelovka LEDLENSER MH6

Stručný přehled
Předpokládané naskladnění v průběhu 1 dne.
Kód zboží: LLMH6
 
Kusů:
1 590 Kč
 

Nabíjecí čelovka LEDLenser MH6 nabízí maximálním výkon až 200 lumenů a dosvítí do vzdálenosti 120 metrů. Na nejdelší výdrž se dostává v režimu 20 lumenů, kdy dokáže svítit až 40 hodin. Čelovku lze nabíjet přes USB kabel a tak ji snadno nabijete ze sítě, powerbanky, notebooku nebo USB adaptéru v autě. Li-ion akumulátor lze v případě nouze nahradit i třemi AAA bateriemi. Čelovka je vybavena systémem jednoduchého ovládání a ostření jednou rukou. Odolá dešti a sněžení podle standardu IPX6 (ostřikování vodou) ale také pádu z výšky. Její předností je mimo jiné přírodní vzhled v kombinaci černé a zelené barvy.

Parametry nabíjecí čelovky Ledlenser MH6

 • Používá vysoce výkonnou LED s životností až 50 000 hodin svícení.
 • Nabízí plynulé nastavení světelného výkonu mezi: 200 lumenů (výdrž až 10 hodin) - 20 lumenů (40 hodin).
 • Dosvit až 120 metrů.
 • Napájení pomocí jednoho Li-ion akumulátoru o kapacitě 880 mAh (součást balení), který lze v nouzi nahradit třemi AAA bateriemi.
 • Voděodolná vůči běžnému ostřikování vodou podle normy IPX6.
 • Svítilna má také funkci výstrahy při vybití baterií a indikátor stavu nabití pro dobu napájení.
 • Mechanismus rychlého ostření jednou rukou.
 • Chráněná proti nežádoucímu zapnutí systémem Transportation Lock
 • Elektrolyticky pozlacené kontakty zaručují vysokou odolnost proti korozí
 • Hmotnost: 93 g
 • Součástí balení je také nabíjecí Li-ion akumulátor a USB kabel.

Ovládání

Čelovka se zapíná stiskem spínače na vrchní straně reflektoru. Podržením tlačítka po dobu 2 vteřin lze přepnout do režimu červeného světla (dalším podržením po dobu 2 vteřin se zase přepne do režimu bílého světla). 

Mechanismus rychlého ostření je uzpůsoben pro ovládaní jednou rukou - stačí otáčet přední částí reflektoru čelovky.

V režimu bílého světla se čelovka zapne jedním stisknutím tlačítka do plného výkonu (200 lumenů). Dvěma stisknutími do režimu 20 lumenů, třemi stisknutími do režimu blikání a čtyřmi se vypne.
Pokud je čelovka zapnutá v režimu 20 lumenů. lze podržením tlačítka plynule zesilovat výkon.

V režimu červeného světla se čelovka zapne jedním stisknutím tlačítka. Dvěma stisknutími režimu blikání a třemi se vypne.

Transportní zámek: držte tlačítko stisknuté cca 5 vteřin, čelovka 4x rychle zabliká a nelze ji zapnout. Odemknutí provedete podržením tlačítka po dobu 5 vteřin.

Nabíjení

Vyklopte čelovku do nejzazší polohy. Poté odklopte krytku a zapojte nabíjecí kabel do síťového adaptéru pro napájení ze sítě (lze dokoupit zvlášť), nebo do USB vstupu na libovolném zařízení (počítač, powerbanka atd.). Odklopte krytku nabíjecího konektoru na bateriovém pouzdru a zapojte do něj micro-USB kabel. Během nabíjení bude svítit indikační kontrolka vedle nabíjecího konektoru červeně, po nabití svítí zeleně. Nabíjení vybitého akumulátoru trvá cca 4 hodiny.

Záruka

Záruka 7 let (po registraci na stránkách distributora).

Nabíjecí čelovka LEDLENSER MH6
Nabíjecí čelovka LEDLENSER MH6